David R. Hawkins: Ego nie je vaše skutočné JA

Ako prekonať myseľ a uvedomiť si svoje pravé Ja

Táto kniha je síce útla, ale môže mať obrovský vplyv na váš život. Prevedie vás procesom úplnej transformácie vedomia – ak sa rozhodnete učenie z nej v sebe aplikovať do hĺbky. Pomôže vám oslobodiť sa od ilúzií ega a objaviť svoje skutočné Ja pomocou zbierky inšpirujúcich úryvkov o egu, mysli a duchovnom osvietení z kníh experta na ľudské vedomie, Dr. Davida R. Hawkinsa.
Ste ochotní vzdať sa vnímania seba samých podľa toho, čomu verí vaše ego?
Ste ochotní zájsť ešte ďalej a spoznať, že ego samotné je iba ilúzia?
V tejto knihe vás výber učenia z rozsiahleho Hawkinsovho diela prevedie procesom uvedomenia, odovzdania sa a transformácie. Keď sa zbavíme starých spôsobov myslenia, svojich pripútaností a falošných prísľubov ega, objavíme pravdu, že sme v jednote so Všetkým.

Kniha obsahuje známe myšlienky z diela Dr. Hawkinsa, ako:
– V skutočnosti nie je potrebné premôcť ego, stačí sa s ním iba prestať stotožňovať.
– Každá životná skúsenosť, nech je akokoľvek tragická, obsahuje skryté ponaučenie. Keď objavíme a uznáme skrytý dar, ktorý sa v nej ukrýva, dochádza k uzdraveniu.
– Osvietenie nie je podmienkou, ktorú treba dosiahnuť, je to len istota, ktorej sa treba odovzdať, pretože pravé Ja je už teraz Realitou človeka. Pravé Ja je to, čo človeka priťahuje k duchovným informáciám.
– Jediná energia, ktorá má väčšiu moc ako sila kolektívneho ega, je energia duchovnej Pravdy.

—————————–

DAVID R. HAWKINS bol známy psychiater, lekár, výskumník, prednášateľ a duchovný učiteľ, ktorý v pomerne mladom veku dosiahol vysoký stupeň rozvoja duchovného vedomia. Tento fakt je o to vzácnejší, že ide o človeka s úspešnou akademickou kariérou, čo sa odráža aj na jeho vedeckom prístupe k oblasti duchovného rastu. V slovenskom jazyku bola vydaná aj jeho najznámejšia kniha Moc verzus sila.

—————————–

145 x 207 MM
PAPERBACK
112 STR
SLOVENSKY
EAN 9788097431280
9.99 EUR
FEB 2023

—————————–

Knihu kúpite na nasledovných miestach:
Martinus | Panta Rhei | Knihcentrum

Ukážka z knihy

Copyright © 2018–2023 Ultimo Press