Napoleon Hill: Mysli a zbohatni pre súčasného čitateľa

Nadčasový bestseller prispôsobený pre 21. storočie

Čo si dokáže ľudská myseľ predstaviť a čomu dokáže uveriť, to môže aj dosiahnuť.
Vzorec úspechu, vyjadrený v tomto jednom riadku, je taký jednoduchý, že ho dokáže používať každý. Zároveň je však taký náročný, že ho naplno využije len málo ľudí. Je na ňom postavená filozofia úspechu, ktorá vysvetľuje, ako možno ľudské túžby preniesť do materiálnej reality. Je to základný princíp programu Napoleona Hilla Veda úspechu – filozofie, ktorá účinne pomohla ukončiť Veľkú hospodársku krízu a vďaka ktorej sa zrodilo viac milionárov, kultúrnych ikon a myšlienkových vodcov ako kedykoľvek predtým.
Kniha Mysli a zbohatni, ktorá je Hillovým majstrovským dielom a výsledkom dvadsaťdeväťročného výskumu, zadefinovala trinásť princípov úspechu a od jej prvého vydania v roku 1937 sa z nej predalo viac ako 100 miliónov výtlačkov po celom svete. Žiadna kniha z kategórie osobného rozvoja nemala taký obrovský inšpiratívny dosah na ľudstvo.
Táto kniha predstavuje súhrn pôvodného textu z Mysli a zbohatni. Obsahuje všetky kľúčové princípy, pokyny a príklady, ktoré modernému človeku umožnia – bez ohľadu na jeho zaneprázdnenosť – ťažiť z nadčasových vedomostí nachádzajúcich sa v Hillovej knihe.

—————————–

NAPOLEON HILL sa narodil v roku 1883 a svoju spisovateľskú kariéru začal v trinástich rokoch ako reportér pre miestne noviny. V roku 1908 ho známy časopis o podnikaní vyslal urobiť rozhovor s oceliarskym magnátom Andrewom Carnegiem. Počas tohto rozhovoru sa Carnegie podelil o svoje tajomstvo, vďaka ktorému zarobil stovky miliónov dolárov. Prezradil Hillovi málo známy, ale enormne silný psychologický princíp. Carnegie bol presvedčený, že ​o ​tento magický vzorec by sa mal podeliť s inými, preto poveril Hilla, aby v nasledujúcich rokoch rozvinul jeho princíp do filozofie osobného úspechu. Hoci Hill za to nemal dostať žiadnu odmenu, Carnegie mu poskytol prístup k viac ako 500 vedúcim americkým podnikateľským osobnostiam, ktorí mali jeho vzorec úspechu otestovať. V roku 1937, po 29 rokoch výskumu a písania, publikoval Hill prevratné zistenia vplyvu nemateriálneho sveta na ten materiálny v knihe Mysli a zbohatni.

—————————–

145 x 207 MM
PAPERBACK
112 STR
SLOVENSKY
EAN 9788082890009
10.99 EUR
FEB 2023

—————————–

Knihu kúpite na nasledovných miestach:
Martinus | Panta Rhei | Knihcentrum

Ukážka z knihy

Copyright © 2018–2023 Ultimo Press